هتل سورینت

هتل سورینت

هتل ۵ ستاره سوری‌نت قشم در قلب جزیره قشم در جنوب ایران واقع شده است.این هتل در سطح استانداردهای جهانی به منظور ارائه خدمات به تمام گردشگران از تمام نقاط جهان طراحی و در حال ساخت می‌باشد.

۷

این هتل با دارا بودن امکانات عالی از جمله سالن های همایش، استخر و سالن ورزشی، یک مکان ایده‌آل، نه تنها به منظور اقامت بلکه به منظور فعالیت های خاص از جمله کنفرانس‌های بین المللی، جلسات، سفرهای کاری، نمایشگاه و همچنین فعالیت‌های ورزشی در تمام طول سال می باشد.

۶

۵

۲۱

طراحی هتل بر مبنای طراحی المان‌های ساده و قابل درک با فرم‌های هندسی بنا شده است. در طراحی این هتل از الگوهای بین‌المللی همراه با جزئیات سنتی بهره گرفته شده است. شخصیت معماری بنا از فرم معماری هخامنشیان ایده گرفته شده است که شامل ستون‌ها ، سرستون‌های عظیم ، طراحی سقف‌ها و غیره می‌باشد . ایده اصلی داشتن نور کافی در داخل فضا بوده است تا بتوانیم احساس سرزندگی را داخل ساختمان داشته باشیم و بدین منظور از نور های سقفی و پنجره‌های بلند بهره گرفته‌ایم بهترین ترکیب معماری و فضای سبز در این مجموعه محیطی سبز را ایجاد می کند که در به وجود آوردن فضای گرم و دوستانه بسیار مؤثر است.

۱۵

۸

از بین فضاهای عمومی هتل ، لابی ورودی بیشترین تاثیر را بر روی میهمانان داراست . بنابراین طراحی پلان لابی اصلی و طراحی جزئیات آن به گونه ای انجام شده که بیشترین تاثیر مثبت را بر روی افرادی که به آن وارد می شوند داشته باشد . بهترین و موفقترین طراحی برای لابی در نظر گرفته شده است تا هم از نظر عملی و هم بصری بهترین بازدهی را داشته باشد . فضای ورودی با هدف ایجاد فضایی عمومی ، راحت و لذت بخش طراحی شده است . یک فضای ایده آل برای ملاقات با دوستان یا همکاران برای تجارت و یا انتظار میهمانان برای دریافت اتاق خود جهت اقامتی رویایی. کیفیت بالای با کیفیت فوق العاده فضاهای کنفرانس ، جلسات و غیره در ارتباط بوده تا افراد را به سمت خود کشانده و دعوت کنندگی لازم را ایجاد کند .فضای لابی المان هایی از معماری سنتی و اسلامی را دارا می باشد که آن را با جزئیات مدرن ترکیب کرده و احساس منحصر به فردی را به ملاقات کننده منتقل می‌کند.

۲۰

۱۹

۱۰

۳

۱۱

۱۲

طراحی اتاق‌های هتل به گونه‌ای انجام شده تا علاوه بر احساس راحتی،‌حس حضور در فضایی زیبا و دل‌انگیز را تداعی کند. پنجره‌های بزرگ با چشم‌انداز آب‌های نیلگون خیلج همیشه فارس، دکوراسیونی متناسب با سبک طراحی هتل و همچنین مبلمان و سرویس خواب منحصر به فرد هتل سوری‌نت قشم، خاطره لمس اقامتی لوکس را برایتان به ارمغان می‌آورد.

۲۲

۲۳

افزون بر اتاق‌های اصلی، در موقعیتی ویژه و در کنار باغ زیبای هتل سوری‌نت، ویلاهای اختصاصی قرار گرفته‌اند. این ویلاها، همانند اتاق‌های هتل بهترین امکانات و مبلمان را ارائه می‌کنند که علاوه همه آنها، اختصاصی بودن محل قرارگیری و مساحت قابل توجه هر کدام، تمایز دلچسبی را از اقامت در این ویلاهای اختصاصی پیشکش مهمانان ویژه هتل سوری‌نت قشم خواهد کرد.

۱۴

۱۳

کافی شاپ موجود در طبقه همکف و اول طراحی شده تا به فضای انتظار، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، اتاق‌های هتل و همچنین به میهمانان خارج از هتل خدمت‌رسانی کند. کافی شاپ طبقه همکف همچنین منظره بسیار زیبایی را از فضای سبز بیرون برای مشتریان فراهم می‌نماید. رستوران و فضای صبحانه خوری دید از دو جهت به فضای سبز دید دارد. همچنین هر دو قابلیت ارائه خدمات موسیقی زنده را در داخل فضا دارند. فضای غذاخوری سبک بسیار مدرن خود را داراست که دارای نور طبیعی بوده و فضای خصوصی و راحتی را برای مشتریان خود فراهم نموده است. طراحی داخلی رستوران در عین خاص و منحصر به فرد بودن، سبک معماری اصلی بنا را نیز دنبال می‌کند. این فضا با سبکی خاص و به روز ایجاد شده تا با آخرین متدهای روز معماری مطابقت داشته باشد. هر رستوران سبک مخصوص به خود را داراست و بعضی المان‌های طراحی ، این دو را به هم مربوط می کند.

۱۶

۱۸

۱۷

سالن کنفرانس ، مرکزی بین‌المللی است با گنجایش بیش از ۳۵۰ نفر پاسخگوی نیازهای مهمانان گرامی می‌باشد . این سالن کنفرانس، فضای انتظار اختصاصی خود را داراست و همچنین فضاهایی مانند کافی شاپ، اتاق‌های جلسات، اتاق استعمال دخانیات و غیره وظیفه خدمت‌رسانی به آن را عهده دارند. دو آسانسور شیشه‌ای یا پانوراماتیک، ارتباط سالن کنفرانس را با طبقه همکف فراهم می‌کنند. سالن کنفرانس با طراحی آکوستیک آن بهترین مکان برای همایش های بین المللی با قابلیت شنود از هر گوشه ای از سالن فراهم است. طراحی داخلی جذاب و منحصر به فرد آن فضایی دوستانه و راحت را برای حاضرین ایجاد می‌کند.

مرکز تجاری (Business Center) هتل، در طبقه اول واقع شده که وقعیت آن سبب شده میهمانان هتل و میهمانان از خارج از هتل به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. این مرکز به صورتی طراحی شده که قابلیت ارائه خدمات در سطح بسیار بالا را برای تجار رده بالای ایرانی و بین‌المللی دارا باشد. جدای از اتاق‌های جلسات، اتاق ویژه دخانیات و اتاق اینترنت نیز که همزمان به کافی شاپ متصل بوده و خدمات گوناگونی به مهمانان هتل ارائه می‌کند. اتاق‌های جلسات نیز با پیشرفته‌ترین تجهیزات صدا و پخش تصویر برای یک جلسه مدرن و به روز مجهز شده است. طراحی داخلی آن با سبک ویژه و به روز ایجاد شده تا همزمان هم خطوط معماری و طراحی بیرونی بنا را دنبال کند و هم با آخرین متد‌های طراحی مطابق باشد. این اتاق‌ها برای ارائه خدمات در سطح بسیار عالی به میهمانان داخلی و خارجی طراحی شده است.

آدرس:بلوار ولیعصر، هتل سوری‌نت قشم

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.